Świętuj z nami nasze 5 urodziny

Właśnie obchodzimy nasze 5 urodziny! Z tej okazji mamy dla Was parę prezentów, dlatego koniecznie doczytajcie nasz artykuł do końca!

Już wkrótce opublikujemy 25 wywiad z jednym z najpopularniejszych blogerów triathlonowych w Polsce 😀

Wywiad z popularnym RunEatem już jest

W ciągu tych 5 lat marka Invictus 3City nieustannie się rozwija. Zaczynaliśmy jako organizacja studencka, która miała zarażać pasją do sportu i być miejscem dla młodych osób, które chciałyby zacząć trenować triathlon, jednak nie mają funduszy na profesjonalną opiekę. Trochę podrośliśmy, ale nasza misja pozostała niezmienna. Naszym celem wciąż jest inspirowanie innych miłością do sportu i bycie miejscem, w którym pomagamy spełnić marzenie o stawaniu się z każdym dniem coraz lepszym sportowcem.

Zaliczyliśmy około 200 osobostartów pod banderą Invictus 3City. Ponad 15 razy staliśmy na podium. Utworzyliśmy naszego bloga, dzięki któremu możemy jeszcze efektywniej dzielić się naszą wiedzą i przeżyciami. Przeprowadziliśmy 25 wywiadów z różnymi osobami które inspirują. W zeszłym roku wydaliśmy naszą pierwszą książkę. Skromną, ale jak to usłyszałem, Olga Tokarczuk też od czegoś zaczynała 😀

Jeśli chodzi o nasze plany, to na pewno chcemy wspierać siebie nawzajem w sportowych planach, aby każdy co roku mógł spełniać swoje cele. Chcemy stworzyć nowe świetne stroje (zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane firmy 🙂 ) Dodatkowo kiedy nastaną bezpieczniejsze czasy, zorganizujemy cykliczne treningi, na które każdy będzie mógł przyjść. Również w kwestii książki nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa 😉

Oczywiście cały czas jesteśmy otwarci na nowe osoby, które chciałyby dołączyć do naszego teamu.

Z okazji piątych urodzin każdy z nas odpowiedział na pytanie, gdzie widzisz siebie sportowo za 5 lat?

 

Jan Krakowski

Za 5 lat chciałbym dalej trenować i mieć z tego wielką radość. Liczę, że będę już po swoim pierwszym pełnym Ironmanie i będę w trakcie ustawiania poprzeczki wyżej. Dodatkowo, jako dowodzący Invictusem 3City, liczę na ciągły rozwój naszej organizacji i aby dzięki niej jeszcze więcej osób spełniało swoje sportowe marzenia.

 

Maciej Ostrowski

5 lat tyle trwa moja przygoda z bieganiem i progress jaki zrobiłem w tym czasie byłby świetnym prognostykiem na kolejne 5 lat tej przygody. Ciągły rozwój i poznawanie nowych miejsc oczami biegacza jest niesamowite.

 

Magdalena Stangenberg

Za 5 lat widzę siebie dalej z tym samym zapałem do treningowej zabawy i wśród ludzi, którzy tworzą atmosferę, w której wzajemnie motywujemy się do regularnej pracy i treningu.

 

Przemek Janicki

Gdzie widzę siebie sportowo za 5 lat? Myślę, że w nowym nieznanym jeszcze przez siebie miejscu. Doświadczony o kolejne dziesiątki, setki, a może tysiące kilometrów. Z nowymi życiówkami na koncie oraz ukończonym maratonem. Przede wszystkim chce dalej cieszyć się bieganiem i pokonywać swoje słabości.

 

Paweł Jaszczerski

Sport jest nieprzewidywalny, a ja bardzo go lubię pod wieloma postaciami. Jeśli inne dyscypliny nie odciągną mnie od biegania to za 5 lat powinien dojść 32 min na 10km. Dodatkowo nie wykluczam udziału w biegach na dłuższych dystansach. Z drugiej strony jeśli apetyt na kolarstwo będzie rósł, a bieganie nie będzie już takim wyzwaniem to mogę mieć już za sobą kilka startów triathlonie. Jednakże wszystko zweryfikuje czas.

 

Patrycja Siebierska

Za 5 lat wyobrażam się jako wciąż rozwijająca się biegowo i nie tylko kobieta ? chciałabym aby sport był częścią mojego życia już zawsze ?. Nie marzę o ciągłych progresach, nowych życiówkach i zwycięstwach. Chcę po prostu biegać dla własnej przyjemności. Chce moc robić to co kocham i co jest częścią mojego życia od dziecka w zdrowiu i z trwająca ciągłą pasją.
Wiem, że dzięki bieganiu jestem w stanie wciąż się rozwijać na wielu innych płaszczyznach. To sport daje mi kopniaka do działania !

 

Damian Targiel

5 lat to bardzo dużo a zarazem niewiele. Na pewno chciałbym robić to co robię, dalej osiągać swoje cele i realizować sportowe marzenia ?

 

Weronika Glaubert

Za 5 lat widzę się dalej w sporcie, z jeszcze większą motywacją do działania i robienia coraz lepszych wyników. Z 100% radością z każdego treningu, każdych zawodów i wszystkiego, co ze sportem związane

A gdzie Ty widzisz siebie sportowo za 5 lat? W niedzielę opublikujemy na naszym Facebooku post konkursowy, pod którym zachęcamy Was o odpowiedź na to pytanie. Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy naszą książką 😉

Link do konkursu

Dodatkowo, obniżamy cenę naszej papierowej książki o 20%, zatem kosztuje ona teraz jedynie 19,99. Przypominamy, że z każdej książki przekazujemy 5 zł na Gdyńskie Hospicjum, a resztę zysku na rozwój naszego klubu.

Przejdź do sklepu

 

 

Dodaj komentarz