Prezenty dla miłośników sportu i nie tylko

Prezenty dla miłośników sportu i nie tylko

Wpis dotyczący prezentów dla miłośników sportu miał zawsze bardzo dużo wyświetleń i widzę, że mimo upływu lat, w okolicach świąt starsze posty dotyczące tego tematu cieszą się popularnością. Dlatego postanowiłem napisać nowy artykuł na ten temat.

Uwaga! Ważne! Wpis nie jest opłacony 😉

 

1. Wspólny trening

Zwykle kończyłem wpis tą propozycją, jednak w tym roku od tego zaczynam. Czas to najcenniejsza rzecz jaką możemy podarować drugiej osobie. Czasem właśnie wspólne wyjście na trening może być najlepszym prezentem dla drugiej osoby, szczególnie dla takiej, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę i potrzebuje wsparcia. Możemy także zabrać osobę na różne bezpłatne treningi, między innymi te organizowane przez Adidas Tricity Runners w trójmieście (z Florkiem, Krzyśkiem i Weroniką)

2. Voucher na zawody

Świetny pomysł na prezent dla zarówno trenującej osoby, jak również dla tych którzy dopiero zaczynają. Słyszałem wiele historii, że właśnie kupiony pakiet na zawody odmienił życie tej osoby i sprawił, że zatraciła się w danej dyscyplinie. Oczywiście ważne, abyśmy mierzyli siły na zamiary danej osoby. Jeśli ktoś nigdy nie miał odczynienia ze sportem to voucher na start w Ironmanie za pół roku nie jest najlepszym pomysłem.

 

3. Karta podarunkowa

Kiedy nie wiemy, co danej osobie może się spodobać, podarujmy jej kartę podarunkową do jej ulubionego sklepu sportowego. Może to być na przykład sklep specjalistyczny jak Sklep Biegacza, gdzie na pewno znajdzie fachową obsługę.

Karty podarunkowe - sklepbiegacza.pl

4. Voucher na wizytę u fizjoterapeuty

Wielu sportowców amatorów zapomina o właściwej regeneracji. Dużo trenuje, często dobrze się odżywia, ale nie korzysta z usług fizjoterapeuty. Czasami taka jedna wizyta bardzo dużo daje, bo może zapobiec kontuzji, a także fizjo może zobaczyć z czym mamy problem i co uważa, że może w najbliższym czasie wysiąść i warto się za to zabrać. Jak u mechanika samochodowego 😉

 

5. Voucher na wizytę u psychologa

Trening mentalny jest bardzo kluczowy. Mając nawet najlepszy organizm, ale ze słabą głową możemy przegrać. Z psychologów korzystają najwięksi sportowcy i bardzo często jest to klucz do sukcesu. Dlatego prezentując komuś sesję z zakresu psychologii sportu możemy przyczynić się do największej poprawy wyników.

 

6. Sportowa sesja fotograficzna

Wielu sportowców lubi zdjęcia. Nie ukrywam sam staram się widząc fotografa na zawodach wyprostować się i uśmiechnąć. W końcu zawody przeminą, a fotki z zawodów zostaną na zawsze 😀 Dlatego ciekawym rozwiązaniem jest kupić komuś sesję sportową. Wtedy fotograf przeprowadzi ją na treningu i wszystko będzie wyglądać doskonale  😉

Darmowe zdjęcia Żaby

7. Książka

W czasie regeneracji trzeba coś robić, dla jednych może to być oglądanie filmu na jednym z serwisów stremingowcyh, ale lepsze może być przeczytanie książki. Czasem to dobra książka sportowa jest punktem zapalnym do rozpoczęcia przygody z daną dyscypliną. Poniżej ciekawe propozycje:

 

 

 

 

8. Sportowe gadżety z małych manufaktur

Na pewno warto robić zakupy w małych sklepach, które prowadzą pasjonaci:

Tripower – sklep triathlonowy, który prowadzi Maciej Żywek. Oprócz sprzedaży nagrywa bardzo ciekawe podcasty. Dodatkowo w swoim sklepie wprowadził, własną markę Tripower, którą cechuje wysoka jakość i stosunkowo niska cena.

Prawie Pro  – Leszek to mega gość. Prowadzi kanał na youtubie, gdzie dzielił się swoją wiedzą dotyczącą kolarstwa i triathlonu. Stworzył własną markę sportowych ubrań, a ruszył z nią w pandemii. Jednak to nie przeszkodziło w odniesieniu sukcesu.

New Champ Socks – Mała manufaktura, która produkuje ciekawe skarpetki, bardzo dobrej jakości.

 

9. Słodycze

Sportowcy, którzy trenują robią to dlatego, że lubią jeść 😀 A słodycze po treningu smakują najlepiej i na pewno każda osoba trenująca ucieszy się z takiego prezentu 😉

 

Jakie słodycze kupujemy najchętniej? | Blog Moja Gazetka

 

10. Kibicowanie na zawodach

Pod choinkę nie możemy tego podarować, ale na pewno bliska nam osoba ucieszy się kiedy wpadniemy do niej pokibicować na zawodach. Takie wsparcie naprawdę bardzo dużo znaczy. Dlatego pamiętajmy, aby wspierać dobrym słowem, a także obecnością na zawodach bliskie nam osoby.

 

11. Darmowa ebook

Będzie mi także bardzo miło, jeśli zachęciłbyś swoich sportowych znajomych i nie tylko do przeczytania mojej książki. Którą wydałem w postaci darmowych newsletterów, a już wkrótce wydam ją w wersji papierowej.

O czym ona jest? O młodym chłopaku, który postanowił zostać triathlonistą, jednak na jego drodze znalazło się wiele przeszkód. Zdradzę Wam, że w książce o sportowcu znajdziecie również wątki kryminalne. Wierzę, że ta lektura zainteresuje Was triathlonem i dla jednych będzie ciekawą rozrywką, a dla innych może inspiracją do rozpoczęcia przygody z tą piękną dyscypliną.

https://tridroga.substack.com

Dodaj komentarz