Podsumowanie akcji – dzieci na wakacjach

Nie wiem, czy pamiętacie, jak w maju przed startem w Mistrzostwach triathlonowej serii Challenge Family Samorin postanowiłem połączyć spełnianie moich marzeń ze zbiórką na wakacyjny wyjazd dzieci z Placówki Opiekuńczo Wychowawczej. Dzięki Wam udało się!

Przede wszystkim bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do akcji, nie tylko firmom i osobom, które wpłaciły kasę, ale każdemu z Was za lajki, komentarze i udostępnienie, bo dzięki temu mogłem dotrzeć do szerszej grupy osób o gorących sercach.

Zapewniliście dzieciom wspaniały wakacyjny wyjazd 😉

Dziękuję przede wszystkim Asi, Marcie i Mateuszowi z Grupy Wyborczej, Bartkowi, Maciejowi z Balticusa i Marcelowi z Icestripe.  Szczególnie dziękuję za to, że nie trzeba było Was o tę pomoc prosić. Wierzę, że dobro do Was wróci.

 

Ponadto dziękuję wszystkim, którzy wygrali licytację i za Wasze wpłaty: Kubie, Patrycji, Laurze i Mateuszowi.

Dziękuję również osobom,  które wykupiły trening ze mną: Beacie, Patrycji, Oli, Tomkowi,  Mateuszowi, Piotrowi, Kubie, Szymonowi i Damianowi (przebiegnę maraton i mam nadzieję, że weźmiemy się za te treningi.)

Bardzo Wam wszystkim dziękuję!

 

Aby wszystko było transparentne poniżej wysyłam podsumowanie finansów:

Grupa Wyborcza 3000 zł

Icestripe 1500 zł

Balticus (licytacja zegarka) 2050 zł

Licytacja czapki Samorin 200 zł

Licytacja bluzy 210 zł

Licytacja opaski Icestripe 100 zł

Treningi z moją skromną osobą 1940zł

Całość 9 tys.

Grupa Wyborcza i Icestripe przelały pieniądze bezpośrednio. Pieniądze z licytacji i treninów przelałem sam, poniżej potwierdzenie

Dodaj komentarz