Podsumowanie sezonu 2018 Invictus 3City

W ostatnich dniach ubiegłego roku pojawiło się dużo różnych podsumowań. Poniżej zebraliśmy wszystkie nasze osobiste roczne relacje. Dodaliśmy także krótkie podsumowanie całego teamu. Był on pełny mniejszych i większych sukcesów.

Przede wszystkim najważniejszy jest kapitał ludzki w naszej organizacji. W tym roku dołączyły do nas cztery nowe osoby. Swoje skrzydła rozwinęli dwaj bracia Łukasz i Maciej, którzy dołączyli do nas pod koniec 2016 roku. W tym roku dołączył do nas także Paweł Jaszczerski, który zdecydowanie zwiększył nasz dorobek wpisów na blogu. W nasze szeregi wstąpiła także Magda Stangenberg, która oczywiście upiększyła nasz team 🙂 

Łącznie staliśmy 7 razy na podium:

  • Paweł (1 miejsce w kategorii wiekowej w Szklarskiej Porębie, 3 miejsce w kategorii mieszkańców Grudziądza na Bieg Malinowskiego, 3 miejsce open w Nocna Dycha Gdańsk (1 miejsce w kategorii wiekowej)
  • Łukasz (3 miejsce w kategorii wiekowej w duathlonie w Ustce (edycja wiosenna) i w 2 miejsce w kategorii wiekowej w duathlonie w Ustce (edycja jesienna)
  • Janek (2 miejsce w kategorii wiekowej na 1/2IM w Bydgoszczy, 3 miejsce w kategorii wiekowej na 1/2 IM w Malborku)

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszej ekipy zapraszamy do kontaktu

 


Jeśli chodzi o bloga to w zeszłym roku napisaliśmy łącznie 91 wpisów na bloga w tym łącznie przeprowadziliśmy 12 wywiadów z niesamowitymi osobami. Naszą stronę łącznie odwiedziło 5 726 osób generując 14 227 odsłon. Nie są to duże liczby, ale względem poprzedniego roku poprawiliśmy się o prawie 60 %. Warto dodać, że wszystko jest to generowane naszymi wysiłkami, bez wkładów finansowych. Jedyne koszty to opłaty za domenę i serwis i drobne nakłady na facebookowe reklamy. Zachęcamy wszystkich do lajkowania, komentowania i udostępniania naszych wpisów, gdyż jest to najlepszy sposób na docierania z naszymi treściami do innych osób.

Nasze plany na rok 2019:

  • Organizować więcej wspólnych treningów
  • Dodawać nowe wartościowe teksty na bloga i docierać ze swoimi treściami do nowych osób
  • Oficjalne zarejestrowanie naszą działalność jako stowarzyszeniem.
  • Ciągłe rozwijanie grupy i liczymy, że dołączą do nas kolejne osoby.

Poniżej nasze poszczególne podsumowania roku:

Relacje Maćka

Relacje Łukasza

Relacje Pawła

Relacja Janka

Dodaj komentarz