Czas na ALE współpracę, czyli rozpoczynamy współpracę z ALE – Active Life Energy

Jest nam niezwykle przyjemnie ogłosić, że rozpoczynamy współpracę z firmą ALE – Active Life Energy.

Jest to firma z odżywkami, które cenimy i już wcześniej korzystaliśmy z produktów tej marki. Wierzymy, że teraz zacieśniając współpracę, wejdziemy na jeszcze wyższy poziom i firma ALE pozwoli nam spełniać nasze marzenia o kolejnych zawodach.

Dodatkowo nie ukrywamy, że jest to dla nas wielki zaszczyt znaleźć się w gronie ambasadorów tej marki, gdyż do ALE team należą fantastyczni triathloniści, między innymi: Łukasz Kalaszczyński, Joanna Sołtysik, Robert Czysz.

Dodatkowo mamy też wiadomość dla naszych fanów. Poniżej artykułu znajdziecie specjalny kod promocyjny.

O ALE mogliście dowiedzieć się już wcześniej, gdyż przeprowadzaliśmy wywiady z paroma ambasadorami tej marki.

Magdalena Dias – biegająca studentka medycyny wywiad #15

Monika Jadczak – Girl Try Tri ; Wywiad #28

Kajetan Biczkowski  Tri Kajtek – Wywiad #26

Parę słów o ALE – Active Life Energy

Za opracowanie linii produktów odpowiedzialny jest dr farm. Jakub Czaja – w przeszłości reprezentant Polski i uczestnik Igrzysk Olimpijskich w biegach na 5000m i 3000m z przeszkodami, a obecnie trener, konsultant żywieniowy, wykładowca akademicki i czynny triathlonista.

Pomysłem marki było stworzenie zupełnie nowej jakości suplementów sportowych na polskim rynku. Odżywki wspomagają i uzupełniają dietę osób uprawiających wszelkie aktywności sportowe, przechodzących rekonwalescencję lub po prostu chcących uzupełnić niedobory witamin i minerałów w organizmie.

Wartym dodania jest fakt, że wszystkie suplementy produkowane są w polskim laboratorium. Gwarantuje to możliwość pełnej kontroli nad całym procesem produkcji oraz możliwość obniżenia końcowego kosztu suplementów. Bezpieczeństwo suplementów ALE potwierdzają certyfikaty jakości GMP i HAACP oraz sprzedaż w aptekach na terenie całego kraju. Dzięki temu mamy pewność, że korzystamy z najlepszych i sprawdzonych produktów.

Bardzo fajnym rozwiązaniem są różne specjalne zestawy produktów ALE przygotowane pod kontem różnych zawodów. Na pewno na naszym blogu nie zabraknie w przyszłości pomysłów jak wykorzystać produkty ALE.

 

Oczywście wyraźnie zaznaczamy, iż żadne odżywki nie zastąpią zdrowego jedzenia, jest to tylko uzupełnienie diety.

 

Dla wszystkich naszych sympatyków mamy przygotowany specjalny kod promocyjny, który obniża wszystkie nieprzecenione produkty o -20%

Nasz kod to oczywiście: invictus3city

Kod możecie wprowadzić na dwa sposoby. Albo wpisać na końcu zamówienia w koszyku, albo aktywować kod na zalogowanym koncie poprzez poniższy link

https://alenergy.eu/code?discount_code=invictus3city

 

 

 

Dodaj komentarz