Ebook, który pomaga

Ebook, który pomaga, czyli 10 sportowych mitów w formie ebooka

Cztery miesiące temu wydaliśmy naszą książkę “10 sportowych mitów”. To nasza pierwsza wydrukowana książka, z której jesteśmy bardzo dumni. Tym bardziej, że dzięki niej mogliśmy wspomóc Gdyńskie Hospicjum dla Dzieci. Z racji obecnej sytuacji stwierdziliśmy, że pomoc jest teraz jeszcze bardziej potrzebna.

Dlatego postanowiliśmy przekształcić naszą książkę w ebooka. Ze względu na trudny czas stwierdziliśmy, że będzie to szczególny ebook, który będzie pomagał większej ilości osób. Każdy, kto zakupi naszą książkę dostanie ją w formacie pdf, aby móc swobodnie przeczytać ją na czytniku ebook, smartfonie, tablecie lub komputerze.

Nasz Ebook kosztuje 20 zł, jednak co najważniejsze, z każdej sprzedanej książki:

 

Dodatkowo, jeśli ktoś na któryś z tych celów przekaże co najmniej 50 zł i napisze do nas invictus3city@gmail.com, dostanie od nas w prezencie naszego ebooka.

https://invictus3city.pl/sklep/

Przejdź do sklepu

Trochę więcej o książce

“10 sportowych mitów” to nasz debiut pisarski.

W 50-stronicowej lekturze spróbowaliśmy rozprawić się z najpopularniejszymi mitami, które krążą w świecie sportu.

• Czy sport to zdrowie?

• Czy sportowiec powinien pić kawę i colę?

• Czy aktywność fizyczna równa się słowu “sport”?

• Czy zawodowi sportowcy mają piękne i wspaniałe życie?

Na te i inne ciekawe pytania szukaliśmy odpowiedzi przez 10 rozdziałów książki.

Dodatkowo, dla rozpoczynających przygodę z aktywnością fizyczną umieściliśmy wpis o tym, jak zacząć trenować oraz jak planować treningi do sezonu.

Z każdej sprzedanej książki w druku przekazujemy 5 zł na Gdyńskie Hospicjum dla dzieci. Pozostały zysk przeznaczamy na rozwój naszego klubu Invictus 3City – organizacji dla amatorów trenujących triathlon i nie tylko.

Fragment książki

https://invictus3city.pl/sklep/

Przejdź do sklepu

Dodaj komentarz